Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Weronika Starościk Wilki Morskie Szczecin 8 248 31.00
2. Aleksandra Zięba Wilki Morskie Szczecin 8 114 14.25
3. Justyna Ilas Wilki Morskie Szczecin 8 98 12.25
4. Patrycja Socha KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 7 96 13.71
5. Zuzanna Spychalska KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 7 93 11.63
6. Jessica Antosiewicz KSKK II - SP 10 Koszalin 7 78 11.14
7. Anna Adamowska Energa Kotwica 50 6 72 12.00
8. Oliwia Siepielewska KSKK I - VI LO Koszalin 7 71 10.14
9. Weronika Twaróg Energa Kotwica 50 6 67 11.17
10. Oliwia Przygodzka KSKK II - SP 10 Koszalin 7 63 9.00
11. Julia Kasprzak KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 6 62 10.33
12. Martyna Guz Wilki Morskie Szczecin 8 60 7.50
13. Maja Urbanowicz KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 6 49 8.17
14. Maja Paluszek KSKK II - SP 10 Koszalin 7 48 6.86
15. Lena Rogińska KSKK I - VI LO Koszalin 6 46 7.67
16. Martyna Kusiowska FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 5 43 8.60
17. Hanna Kubicka Energa Kotwica 50 6 42 7.00
18. Hanna Godyń FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 5 40 8.00
19. Maria Wróbel FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 6 40 6.67
20. Nikola Barańska FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 5 39 7.80
21. Agata Wilczewska Wilki Morskie Szczecin 8 37 4.63
22. Magdelena Komisarczyk FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 6 34 5.67
23. Blanka Kaliszuk KSKK II - SP 10 Koszalin 7 34 4.86
24. Katarzyna Kosińska FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 4 31 7.75
25. Marta Baran KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 7 28 4.00
26. Natalia Rosińska KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 7 25 3.57
27. Angelika Godlewska KSKK II - SP 10 Koszalin 7 24 3.43
28. Natalia Bryzek KSKK I - VI LO Koszalin 5 22 4.40
29. Nadia Dorobisz Energa Kotwica 50 6 21 3.50
30. Martyna Prychitko Wilki Morskie Szczecin 8 21 2.63
31. Julia Ryfun KSKK II - SP 10 Koszalin, KSKK I - VI LO Koszalin 5 20 4.00
32. Martyna Zajler Energa Kotwica 50 4 20 5.00
33. Julia Obuchowska Energa Kotwica 50 6 20 3.33
34. Kornelia Wehrhausen KSKK II - SP 10 Koszalin 4 18 4.50
35. Wiktoria Łotarewicz Wilki Morskie Szczecin 8 17 2.13
36. Martyna Jędrzejewska FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 6 15 2.50
37. Julia Szymańska Energa Kotwica 50 5 14 2.80
38. Konstancja Zdanowicz KSKK I - VI LO Koszalin 7 13 1.86
39. Magdalena Wójcik KSKK II - SP 10 Koszalin 6 12 2.00
40. Weronika Róg KSKK I - VI LO Koszalin 5 12 2.40
41. Martyna Stępień Wilki Morskie Szczecin 8 11 1.38
42. Dominika Matus Wilki Morskie Szczecin 5 10 2.00
43. Karolina Mondroń KSKK II - SP 10 Koszalin 6 10 1.67
44. Oliwia Umińska KSKK II - SP 10 Koszalin 7 10 1.43
45. Alicja Malak FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 5 10 2.00
46. Dominika Pasternak FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 3 9 3.00
47. Zofia Janiak FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 4 8 2.00
48. Oliwia Fabiańska FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 3 8 2.67
49. Aleksandra Konsek KSKK II - SP 10 Koszalin 5 7 1.40
50. Agnieszka Kanonowicz KSKK II - SP 10 Koszalin 4 7 1.75
51. Julia Suchy Wilki Morskie Szczecin 8 6 0.75
52. Wiktoria Król KSKK I - VI LO Koszalin 4 4 1.00
53. Caroline Pilarska Energa Kotwica 50 6 4 0.67
54. Anna Iwankiewicz KSKK II - SP 10 Koszalin 4 4 1.00
55. Paulina Gos FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 4 3 0.75
56. Wiktoria Pawłowska Wilki Morskie Szczecin 7 2 0.29
57. Dominika Kwaśniewska Energa Kotwica 50 5 2 0.40
58. Emilia Grobelna KSKK II - SP 10 Koszalin 4 2 0.50
59. Maria Szczypińska FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 3 2 0.67
60. Maja Janik FIDES MKS KUSY SP16 SZCZECIN 3 1 0.33
61. Hanna Małek Energa Kotwica 50 6 0 0.00
62. Viktoria Dobosz KSKK II - SP 10 Koszalin 4 0 0.00
63. Hanna Cybulska Energa Kotwica 50 4 0 0.00
64. Malwina Licht Wilki Morskie Szczecin 4 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Miejska Liga Basketu