Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

25.09.2021 13:00 MKKS Żak Koszalin - Rawlplug Sokół Łańcut 69:79
25.09.2021 17:00 Decka Pelplin - Znicz Basket Pruszków 63:58
25.09.2021 17:00 Miasto Szkła Krosno - SKS Starogard Gdański 74:85

2 kolejka

01.10.2021 19:00 SKS Starogard Gdański - AZS UMCS Start II Lublin 98:94
02.10.2021 12:00 TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 87:62
02.10.2021 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 88:77
02.10.2021 18:00 GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 85:84

3 kolejka

09.10.2021 17:00 Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 79:91
09.10.2021 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - SKS Starogard Gdański 89:82
09.10.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 76:66

4 kolejka

16.10.2021 13:00 MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71:90
16.10.2021 18:00 SKS Starogard Gdański - Dziki Warszawa 76:82
16.10.2021 18:00 GKS Tychy - Decka Pelplin 84:85
16.10.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 92:73

5 kolejka

20.10.2021 18:00 MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 64:80
20.10.2021 19:00 KS Księżak Łowicz - SKS Starogard Gdański 95:104

6 kolejka

23.10.2021 18:00 WKK Wrocław - SKS Starogard Gdański 91:85
23.10.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 124:54
23.10.2021 18:00 AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 66:50
24.10.2021 18:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 73:54

7 kolejka

30.10.2021 17:00 MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 77:65
30.10.2021 17:00 Decka Pelplin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 81:94
30.10.2021 18:00 SKS Starogard Gdański - Znicz Basket Pruszków 91:76

8 kolejka

06.11.2021 17:00 MKKS Żak Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 72:64
06.11.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 89:62
06.11.2021 18:00 AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 75:58
07.11.2021 19:00 TBS Śląsk II Wrocław - SKS Starogard Gdański 79:81

9 kolejka

13.11.2021 17:00 Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 73:81
13.11.2021 18:00 SKS Starogard Gdański - Rawlplug Sokół Łańcut 98:112
14.11.2021 18:00 AZS UMCS Start II Lublin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 74:70

10 kolejka

17.11.2021 18:00 GKS Tychy - SKS Starogard Gdański 101:83
17.11.2021 18:00 MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 58:79
17.11.2021 19:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 87:68
17.11.2021 19:00 PGE Turów Zgorzelec - Decka Pelplin 73:90

11 kolejka

20.11.2021 15:00 AZS UMCS Start II Lublin - MKKS Żak Koszalin 95:84
20.11.2021 17:00 Decka Pelplin - WKK Wrocław 78:53
20.11.2021 18:00 Dziki Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 66:83

12 kolejka

27.11.2021 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKS Starogard Gdański 87:65
27.11.2021 17:00 Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 78:70
27.11.2021 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 88:76
27.11.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz 104:73

13 kolejka

01.12.2021 19:00 AZS UMCS Start II Lublin - Decka Pelplin 92:70
03.12.2021 19:00 SKS Starogard Gdański - Sensation Kotwica Kołobrzeg 68:89
04.12.2021 18:00 Dziki Warszawa - MKKS Żak Koszalin 74:87

14 kolejka

11.12.2021 17:00 KS Księżak Łowicz - MKKS Żak Koszalin --:--
11.12.2021 17:00 Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
11.12.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków --:--
11.12.2021 20:00 AZS AGH Kraków - SKS Starogard Gdański --:--

15 kolejka

15.12.2021 TBS Śląsk II Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
15.12.2021 18:00 Dziki Warszawa - Decka Pelplin --:--
15.12.2021 19:00 SKS Starogard Gdański - MKKS Żak Koszalin --:--

16 kolejka

18.12.2021 17:00 Decka Pelplin - KS Księżak Łowicz --:--
18.12.2021 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut --:--
18.12.2021 18:00 PGE Turów Zgorzelec - SKS Starogard Gdański --:--
19.12.2021 17:00 MKKS Żak Koszalin - Znicz Basket Pruszków --:--

17 kolejka

01.01.2022 TBS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin --:--
01.01.2022 GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
02.01.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - Decka Pelplin --:--

18 kolejka

08.01.2022 Rawlplug Sokół Łańcut - MKKS Żak Koszalin --:--
08.01.2022 18:00 Znicz Basket Pruszków - Decka Pelplin --:--
08.01.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno --:--

19 kolejka

15.01.2022 17:00 Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław --:--
15.01.2022 17:00 MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy --:--
15.01.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
15.01.2022 19:00 AZS UMCS Start II Lublin - SKS Starogard Gdański --:--

20 kolejka

22.01.2022 Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin --:--
22.01.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
26.01.2022 WKK Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--

21 kolejka

29.01.2022 AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
29.01.2022 17:00 Decka Pelplin - GKS Tychy --:--
29.01.2022 17:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin --:--
29.01.2022 18:00 Dziki Warszawa - SKS Starogard Gdański --:--

22 kolejka

02.02.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin --:--
02.02.2022 19:00 SKS Starogard Gdański - KS Księżak Łowicz --:--

23 kolejka

05.02.2022 PGE Turów Zgorzelec - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
05.02.2022 17:00 Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
05.02.2022 17:00 MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków --:--
05.02.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - WKK Wrocław --:--

24 kolejka

12.02.2022 WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin --:--
12.02.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin --:--
12.02.2022 18:00 Znicz Basket Pruszków - SKS Starogard Gdański --:--

25 kolejka

19.02.2022 Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
19.02.2022 PGE Turów Zgorzelec - MKKS Żak Koszalin --:--
19.02.2022 17:00 Decka Pelplin - AZS AGH Kraków --:--
19.02.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - TBS Śląsk II Wrocław --:--

26 kolejka

26.02.2022 MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin --:--
26.02.2022 Rawlplug Sokół Łańcut - SKS Starogard Gdański --:--
26.02.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS UMCS Start II Lublin --:--

27 kolejka

02.03.2022 Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
02.03.2022 Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin --:--
02.03.2022 17:00 Decka Pelplin - PGE Turów Zgorzelec --:--
02.03.2022 19:00 SKS Starogard Gdański - GKS Tychy --:--

28 kolejka

04.03.2022 MKKS Żak Koszalin - AZS UMCS Start II Lublin --:--
05.03.2022 WKK Wrocław - Decka Pelplin --:--
05.03.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa --:--

29 kolejka

12.03.2022 MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska --:--
12.03.2022 Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin --:--
12.03.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
12.03.2022 18:00 KS Księżak Łowicz - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--

30 kolejka

19.03.2022 MKKS Żak Koszalin - Dziki Warszawa --:--
19.03.2022 17:00 Decka Pelplin - AZS UMCS Start II Lublin --:--
19.03.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - SKS Starogard Gdański --:--

31 kolejka

26.03.2022 MKKS Żak Koszalin - KS Księżak Łowicz --:--
26.03.2022 Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin --:--
26.03.2022 18:00 Znicz Basket Pruszków - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
26.03.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - AZS AGH Kraków --:--

32 kolejka

30.03.2022 MKKS Żak Koszalin - SKS Starogard Gdański --:--
30.03.2022 17:00 Decka Pelplin - Dziki Warszawa --:--
30.03.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław --:--

33 kolejka

02.04.2022 Rawlplug Sokół Łańcut - Sensation Kotwica Kołobrzeg --:--
02.04.2022 18:00 Znicz Basket Pruszków - MKKS Żak Koszalin --:--
02.04.2022 18:00 SKS Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec --:--
02.04.2022 18:00 KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin --:--

34 kolejka

10.04.2022 MKKS Żak Koszalin - TBS Śląsk II Wrocław --:--
10.04.2022 17:00 Decka Pelplin - SKS Starogard Gdański --:--
10.04.2022 18:00 Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy --:--

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Miejska Liga Basketu