Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

09.09.2021

Odsłon: 120

Administrator ZOZKosz

NIEBUSZEWO CUP 2021 10-12.09

 Już od piątku 10 września nasz klub po raz 14 będzie organizatorem międzynarodowego turnieju koszykówki dziewcząt i chłopców p.n. „Niebuszewo Cup 2021” W obecnej edycji pomimo trwającej pandemii w naszym turnieju wezmą udział nasze zaprzyjaźnione zespoły z Berlina oraz Grodna. Tegoroczna edycja rozegrana zostanie w kategoriach wiekowych: dziewczęta rocznik 2008 dziewczęta rocznik 2010 chłopcy rocznik…

 Już od piątku 10 września nasz klub po raz 14 będzie organizatorem międzynarodowego turnieju koszykówki dziewcząt i chłopców p.n. „Niebuszewo Cup 2021”

W obecnej edycji pomimo trwającej pandemii w naszym turnieju wezmą udział nasze zaprzyjaźnione zespoły z Berlina oraz Grodna. Tegoroczna edycja rozegrana zostanie w kategoriach wiekowych:


dziewczęta rocznik 2008
dziewczęta rocznik 2010
chłopcy rocznik 2007
chłopcy rocznik 2009
Wszystkie spotkania rozegrane zostaną na hali sportowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (ZUT), przy ul. Tenisowej 33. Pierwsze spotkania rozegrane zostaną w piątek 10 września już od godziny 10:00. Uroczyste zakończenie turnieju zaplanowane jest na niedzielę 12 września na godz. 14:45.

Nasz klub planuje relacje video na serwisie Youtube pod tym adresem ze wszystkich spotkań tegorocznej edycji turnieju.

Terminarze poszczególnych kategorii:

Dziewczęta rocznik 2008 i mł.
piątek 10 września 2021r.
10:00 (sektor B) Prinamienie Grodno – City Basket Berlin
12:40 (sektor C) Arka Gdynia – Wilki Morskie Szczecin
14:00 (sektor C) Kusy Szczecin – KSKK Koszalin
16:40 (sektor B) Prinamienie Grodno – Kusy Szczecin
18:00 (sektor C) Arka Gdynia – KSKK Koszalin
19:20 (sektor C ) Wilki Morskie Szczecin – City Basket Berlin
sobota 11 września 2021r.
08:30 (sektor A) Kusy Szczecin – City Basket Berlin
08:30 (sektor C) Prinamienie Grodno – Arka Gdynia
11:30 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – KSKK Koszalin
14:30 (sektor B) Kusy Szczecin – Arka Gdynia
14:30 (sektor A) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Szczecin
16:00 (sektor A) KSKK Koszalin – City Basket Berlin
niedziela 12 września 2021r.
08:30 (sektor B) Prinamienie Grodno – KSKK Koszalin
10:00 (sektor C) Arka Gdynia – City Basket Berlin
13:00 (sektor C) Kusy Szczecin – Wilki Morskie Szczecin

Dziewczęta rocznik 2010 i mł.
piątek 10 września 2021r.
10:00 (sektor C) PGE Spójnia Stargard – Wilki Morskie Szczecin
11:20 (sektor C) Prinamienie Grodno – City Basket Berlin
12:40 (sektor B) Kusy Szczecin – KSKK Koszalin
15:20 (sektor C) Prinamienie Grodno – PGE Spójnia Stargard
16:40 (sektor C) Kusy Szczecin – Wilki Morskie Szczecin
16:40 (sektor A) KSKK Koszalin – City Basket Berlin
sobota 11 września 2021r.
10:00 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – City Basket Berlin
10:00 (sektor C) Prinamienie Grodno – Kusy Szczecin
13:00 (sektor B) KSKK Koszalin – Wilki Morskie Szczecin
14:30 (sektor C) PGE Spójnia – Stargard Kusy Szczecin
17:30 (sektor B) Prinamienie Grodno – KSKK Koszalin
17:30 (sektor C) Wilki Morskie Szczecin – City Basket Berlin
niedziela 12 września 2021r.
08:30 (sektor C) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Szczecin
10:00 (sektor A) Kusy Szczecin – City Basket Berlin
11:30 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – KSKK Koszalin

Chłopcy rocznik 2007 i mł.
piątek 10 września 2021r.
10:00 (sektor A) Prinamienie Grodno – DBV Charlotenburg
11:20 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – PGE Spójnia Stargard
14:00 (sektor A) Basket Junior Poznań – Zastal Fatto Zielona Góra
15:20 (sektor A) Prinamienie Grodno – PGE Spójnia Stargard
18:00 (sektor B) Basket Junior Poznań – DBV Charlotenburg
19:20 (sektor A) Wilki Morskie Szczecin – Zastal Fatto Zielona Góra
sobota 11 września 2021r.
08:30 (sektor B) Wilki Morskie Szczecin – DBV Charlotenburg
11:30 (sektor A) Prinamienie Grodno – Basket Junior Poznań
13:00 (sektor A) Zastal Fatto Zielona Góra – PGE Spójnia Stargard
16:00 (sektor C) PGE Spójnia Stargard – DBV Charlotenburg
17:30 (sektor A) Basket Junior Poznań – Wilki Morskie Szczecin
19:00 (sektor A) Prinamienie Grodno – Zastal Fatto Zielona Góra
niedziela 12 września 2021r.
08:30 (sektor A) Zastal Fatto Zielona Góra – DBV Charlotenburg
11:30 (sektor A) Basket Junior Poznań – PGE Spójnia Stargard
13:00 (sektor A) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Szczecin

Chłopcy rocznik 2009 i mł.
piątek 10 września 2021r.
11:20 (sektor A) Prinamienie Grodno – DBV Charlotenburg
12:40 (sektor A) PGE Spójnia Stargard – Wilki Morskie Majbasket
14:00 (sektor B) Dziki Warszawa – Zastal Fatto Zielona Góra
15:20 (sektor B) Prinamienie Grodno – PGE Spójnia Stargard
18:00 (sektor A) Dziki Warszawa – Wilki Morskie Majbasket
19:20 (sektor B) Zastal Fatto Zielona Góra – DBV Charlotenburg
sobota 11 września 2021r.
10:00 (sektor A) PGE Spójnia Stargard – DBV Charlotenburg
11:30 (sektor B) Prinamienie Grodno – Dziki Warszawa
13:00 (sektor C) Zastal Fatto Zielona Góra – Wilki Morskie Majbasket
16:00 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – Dziki Warszawa
19:00 (sektor B) Wilki Morskie Majbasket – DBV Charlotenburg
19:00 (sektor C) Prinamienie Grodno – Zastal Fatto Zielona Góra
niedziela 12 września 2021r.
10:00 (sektor B) PGE Spójnia Stargard – Zastal Fatto Zielona Góra
11:30 (sektor C) Dziki Warszawa – DBV Charlotenburg
13:00 ( sektor B) Prinamienie Grodno – Wilki Morskie Majbasket

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Miejska Liga Basketu