Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

31.07.2021

Odsłon: 84

Administrator ZOZKosz

Gryf Basket Cup 2021 Puchar Szczecina oraz Turniej Finałowy Polskiej Ligi Koszykówki 3x3

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na Gryf Basket Cup 2021 Puchar Szczecina oraz Turniej Finałowy Polskiej Ligi Koszykówki 3x3.

 Puchar Szczecina odbędzie już 3 raz. Zdobywcy otrzymują Puchar na rok, a potem muszą go przekazać lub obronić.
Turniej odbędzie się 14 sierpnia od godz. 11:00 na rozkładanym boisku zgodnym ze standardami FIBA, które umieścimy na Łasztowni w Szczecinie przy napisie Szczecin (ul. Tadeusza Apolinarego Wendy). Oto lokalizacja: https://goo.gl/maps/U2eV6t4W45XuFLtA7

Turniej o Puchar Szczecina to nasza nowa tradycja. Będziemy rywalizować o to trofeum już po raz 3. Dotychczas wygrywały zespoły Studio Budza (2019) oraz White Eagle (2020). Dodatkowo turniej będzie ostatnią eliminacją do finału Konferencji Zachodniej Polskiej Ligi Koszykówki 3x3, który odbędzie się następnego dnia.

Finał Konferencji Zachodniej PLK3x3 odbędzie się również o godz. 11:00, ale w niedzielę (15.08).

W turnieju zagrają zespoły, które uzyskały awans w turnieju Gryf Basket Cup 2021 vol. 1 lub w innych wydarzeniach, które zostały włączone w system rozgrywek PLK3x3 w zachodniej części Polski. W Finale Konferencji Zachodniej gramy o awans do Finału Polskiej Ligi Koszykówki 3x3, który odbędzie się w Radomiu.

Oto lista zespołów, które mają zapewniony awans do Finału Konferencji:
1. Naleśniki z 3 ligi
2. Pędzący po Browar
3. NFZ
4. Promil Grudziądz
5. Heavyweight
6. DKKJ
7. Zdobywcy 1 miejsca - 3x3 Summer League Żary
8. Zdobywcy 2 miejsca - 3x3 Summer League Żary
9. Zdobywcy 3 miejsca - 3x3 Summer League Żary
10. Zdobywcy 1 miejsca - Puchar Szczecina
11. Zdobywcy 2 miejsca - Puchar Szczecina
12. Zdobywcy 3 miejsca - Puchar Szczecina
13. Zdobywcy 4 miejsca - Puchar Szczecina
14. Perfect Domes
15. Big Boys Poznań
16. Gladiatorzy
U15K
1. MUKS Bydgoszcz 1
2. Bułki Cynamonowe
3. Zdobywcy 1 miejsca - Puchar Szczecina
4. Zdobywcy 2 miejsca - Puchar Szczecina
5. Zdobywcy 3 miejsca - Puchar Szczecina
6. Zdobywcy 4 miejsca - Puchar Szczecina
7. Zdobywcy 5 miejsca - Puchar Szczecina
8. Zdobywcy 6 miejsca - Puchar Szczecina

U15M
1. Miękkie Biszkopty
2. Afrikano
3. Kasprowicz
4. TKM Włocławek
5. Zdobywcy 1 miejsca - Puchar Szczecina
6. Zdobywcy 2 miejsca - Puchar Szczecina
7. Zdobywcy 3 miejsca - Puchar Szczecina
8. KKS Stechnice

U18K
1. Nie w tym roku
2. Mały Kosz Białogard
3. Zdobywcy 1 miejsca - Puchar Szczecina
4. Zdobywcy 2 miejsca - Puchar Szczecina
5. Zdobywcy 3 miejsca - Puchar Szczecina
6. Zdobywcy 4 miejsca - Puchar Szczecina
7. Homokomando
8. MKS KUSY Szczecin

U23M
1. Naleśniki z 3 ligi
2. Projekt Basket
3. Przycinaki
4. Triple Rain
5. Zdobywcy 1 miejsca - Puchar Szczecina
6. Zdobywcy 2 miejsca - Puchar Szczecina
7. Zdobywcy 3 miejsca - Puchar Szczecina
8. Zdobywcy 4 miejsca - Puchar Szczecina

Turnieje będą częścią wydarzenia pn.: Bulvarowe, organizowanego w na Łasztowni i Bulwarach przez Żeglugę Szczecińską.

 

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Miejska Liga Basketu