06.09.2020

Odsłon: 1043

Administrator ZOZKosz

BRĄZOWE WILKI W MISTRZOSTWACH POLSKI 3×3

Zespół Wilków Morskich, zdobył w miniony weekend brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii u17m, które odbyły się w Gdyni. W rozegranych po raz pierwszy w historii Mistrzostwach Polski 3×3 w kategorii u17, organizowanych przez Polski Związek Koszykówki, zespół reprezentujący nasz klub zdobył brązowy medal.

Zespół Wilków Morskich, zdobył w miniony weekend brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii u17m, które odbyły się w Gdyni.

W rozegranych po raz pierwszy w historii Mistrzostwach Polski 3×3 w kategorii u17, organizowanych przez Polski Związek Koszykówki, zespół reprezentujący nasz klub zdobył brązowy medal.
W finale rozgrywek, który rozgrywany był 29 sierpnia w Gdyni udział wzięło 20 zespołów wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach wojewódzkich.
Nasz zespół reprezentowali:
Dawid Adamski,
Maksym Gerszkow,
Jakub Koralewski,
Wiktor Paczkowski,
którzy na co dzień trenują w zespole prowadzonym przez Adama Sella.

Nasz zespół w turnieju finałowym przegrał tylko w jednym spotkaniu – spotkaniu półfinałowym, kiedy to przegrali 10:11 z ekipą Korony basketball.pl Kraków, która to zdobyła złote medale Mistrzostw Polski.

Komplet wyników naszego zespołu:

SKM Zastal II Zielona Góra – Wilki Morskie Szczecin 7:15
Wilki Morskie Szczecin – Kuźnia Koszykówki 2 Stalowa Wola 16:7
MG13 Politechnika Gdańska U17M – Wilki Morskie Szczecin 14:16
Wilki Morskie Szczecin – Hutnik Warszawa Kosz 9:6
Wilki Morskie Szczecin – SklepPolski Gniezno 12:8
Korona basketball.pl Kraków – Wilki Morskie Szczecin 11:10 ( półfinał Mistrzostw Polski )
UKS GIM92 Ursynów Warszawa – Wilki Morskie Szczecin 12:17 ( spotkanie o 3 miejsce MP 3×3 u17m )

Pod tym adresem znajdują się statystyki naszego zespołu na platformie FIBA 3×3