Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

11.12.2019

Odsłon: 277

Administrator ZOZKosz

TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA STARGARDU 13-15.12.2019

 TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA
STARGARDU 13-15.12.2019
W turnieju udział wezmą:
- BIOFARM BASKET POZNAŃ
- MKKS ŻAK I KOSZALIN
- MKKS ŻAK II KOSZALIN
- DE LA SALLE GDAŃSK
- KING BC SZCZECIN
- WILKI MORSKIE SZCZECIN
- MKS GRÓJEC
- PGE SPÓJNIA I STARGARD
- PGE SPÓJNIA II STARGARD (PK)
- PGE SPÓJNIA III STARGARD (PK)

 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
TURNIEJU O PUCHAR PREZYDENTA
STARGARD 13-15.12.2019
W turnieju udział wezmą:
- BIOFARM BASKET POZNAŃ
- MKKS ŻAK I KOSZALIN
- MKKS ŻAK II KOSZALIN
- DE LA SALLE GDAŃSK
- KING BC SZCZECIN
- WILKI MORSKIE SZCZECIN
- MKS GRÓJEC
- PGE SPÓJNIA I STARGARD
- PGE SPÓJNIA II STARGARD (PK)
- PGE SPÓJNIA III STARGARD (PK)

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Hotel FENIX – ul. Szczecińska 12, Morzyczyn
Zespoły: MKS GRÓJEC, MKKS ŻAK I KOSZALIN, MKKS ŻAK II KOSZALIN
Hotel POLONUS – ul. Szczecińska 4, Morzyczyn
Zespoły: BIOFARM BASKET POZNAŃ, DE LA SALLE GDAŃSK
Dojazd do hali, zapewniony przez organizatora
Zakwaterowanie w hotelu w piątek od godz. 14.00

Miejsce rozgrywania spotkań:
Hala OSiR – ul. Pierwszej Brygady 1
Hala SP 3 – ul. Limanowskiego 7

PROSIMY WSZYSTKIE ZESPOŁY O UDZIAŁ W OFICJALNYM OTWARCIU TURNIEJU !!!

PODZIAŁ NA GRUPY:
GRUPA A:
DE LA SALLE GDAŃSK
MKKS ŻAK I KOSZALIN
KING BC SZCZECIN
PGE SPÓJNIA I STARGARD
PGE SPÓJNIA III STARGARD (PK)

GRUPA B:
BIOFARM BASKET POZNAŃ
MKKS ŻAK II KOSZALIN
WILKI MORSKIE SZCZECIN
MKS GRÓJEC
PGE SPÓJNIA II STARGARD (PK)

TERMINARZ SPOTKAŃ:

CZWARTEK 12.12.2019
8.30 – PGE SPÓJNIA I STARGARD – PGE SPÓJNIA III STARGARD gr. A hala SP 3

PIĄTEK - 13.12.2019
11.30 – ŻAK II KOSZALIN – WILKI MORSKIE SZCZECIN gr. B hala SP 3
12.00 – ŻAK I Koszalin – KING BC SZCZECIN gr. A hala OSiR
13.30 – oficjalne rozpoczęcie
14.15 – BIOFARM BASKET POZNAŃ – PGE SPÓJNIA II STARGARD gr. B hala OSiR
15.00 – DE LA SALLE GDAŃSK – PGE SPÓJNIA I STARGARD gr. A hala SP 3
15.45 – PGE SPÓJNIA II STARGARD – WILKI MORSKIE SZCZECIN gr. B hala OSiR
16.30 – PGE SPÓJNIA III STARGARD – ŻAK I KOSZALIN gr. A hala SP 3
17.15 – BIOFARM BASKET POZNAŃ – ŻAK II KOSZALIN gr. B hala OSiR
18.00 – De LA SALLE GDAŃSK – KING BC SZCZECIN gr. A hala SP 3
18.45 – MKS GRÓJEC – PGE SPÓJNIA II STARGARD gr. B hala OSiR

SOBOTA - 14.12.2019
9.00 – MKS GRÓJEC – ŻAK II KOSZALIN gr. B hala OSiR
10.30 – DE LA SALLE GDAŃSK – ŻAK I KOSZALIN gr. A hala SP 3
12.00 – WILKI MORSKIE SZCZECIN – BIOFARM POZNAŃ gr. B hala SP 3
13.15 – PGE SPÓJNIA I STARGARD – KING BC SZCZECIN gr. A hala OSiR
13.30 – ŻAK II KOSZALIN – PGE SPÓJNIA II STARGARD gr. B hala SP 3
14.45 – PGE SPÓJNIA III STARGARD – DE LA SALLE GDAŃSK gr. A hala OSiR
15.00 – MKS GRÓJEC – BIOFARM POZNAŃ gr. B hala SP 3
16.30 – SPÓJNIA I – ŻAK I KOSZALIN gr. A hala SP 3
18.00 – MKS GRÓJEC – WILKI MORSKIE SZCZECIN gr. B hala SP 3
19.30 – KING BC SZCZECIN - SPÓJNIA III STARGARD gr. A hala SP 3

NIEDZIELA - 15.12.2019
8.30 – mecz o 9 miejsce – hala SP 3 (zespoły zajmujące 5 miejsca w grupach)
10.00 – mecz o 7 miejsce – hala SP 3 (zespoły zajmujące 4 miejsca w grupach)
11.30 – mecz o 5 miejsce – hala SP 3 (zespoły zajmujące 3 miejsca w grupach)
11.30 – mecz o 3 miejsce – hala OSiR (zespoły zajmujące 2 miejsca w grupach)
13.00 – mecz o 1 miejsce – hala OSiR ( zespoły zajmujące 1 miejsca w grupach)
14.30 – oficjalne zakończenie

MECZE W GRUPACH:
GRUPA A:
CZWARTEK 12.12.2019
8.30 – PGE SPÓJNIA I STARGARD – PGE SPÓJNIA III STARGARD gr. A hala SP 3
PIĄTEK 13.12.2019
12.00 – ŻAK I Koszalin – KING BC SZCZECIN gr. A hala OSiR
15.00 – DE LA SALLE GDAŃSK – PGE SPÓJNIA I STARGARD gr. A hala SP 3
16.30 – PGE SPÓJNIA III STARGARD – ŻAK I KOSZALIN gr. A hala SP 3
18.00 – De LA SALLE GDAŃSK – KING BC SZCZECIN gr. A hala SP 3
SOBOTA 14.12.2019
10.30 – DE LA SALLE GDAŃSK – ŻAK I KOSZALIN gr. A hala OSiR
13.15 – PGE SPÓJNIA I STARGARD – KING BC SZCZECIN gr. A hala OSiR
14.45 – PGE SPÓJNIA III STARGARD – DE LA SALLE GDAŃSK gr. A hala OSiR
16.30 – SPÓJNIA I – ŻAK I KOSZALIN gr. A hala SP 3
19.30 – KING BC SZCZECIN - SPÓJNIA III STARGARD gr. A hala SP 3

GRUPA B:
PIĄTEK 13.12.2019
11.30 – ŻAK II KOSZALIN – WILKI MORSKIE SZCZECIN gr. B hala SP 3
14.15 – BIOFARM BASKET POZNAŃ – PGE SPÓJNIA II STARGARD gr. B hala OSiR
15.45 – PGE SPÓJNIA II STARGARD – WILKI MORSKIE SZCZECIN gr. B hala OSiR
17.15 – BIOFARM BASKET POZNAŃ – ŻAK II KOSZALIN gr. B hala OSiR
18.45 – MKS GRÓJEC – PGE SPÓJNIA II STARGARD gr. B hala OSiR

SOBOTA 14.12.2019
9.00 – MKS GRÓJEC – ŻAK II KOSZALIN gr. B hala OSiR
12.00 – WILKI MORSKIE SZCZECIN – BIOFARM POZNAŃ gr. B hala SP 3
13.30 – ŻAK II KOSZALIN – PGE SPÓJNIA II STARGARD gr. B hala SP 3
15.00 – MKS GRÓJEC – BIOFARM POZNAŃ gr. B hala SP 3
18.00 – MKS GRÓJEC – WILKI MORSKIE SZCZECIN gr. B hala SP 3

 

 

 

 

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Miejska Liga Basketu